GÖKHAN ÜÇGÜN

Professional Real Estate Consultant

Lüks Konut

Gökhan üçgün

Hakkımda

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı

Gökhan Üçgün, RE/MAX’i Antalya ile buluşturan ilk kişidir.

Öncesinde turizm işletmecisi olan Gökhan Üçgün, 1999 yılından beri sektörde ve RE/MAX’de kesintisiz olarak 22. yılıdır ve profesyonel bir şekilde gayrimenkul sektörünün içindedir. Bu anlamda kurumsal gayrimenkul danışmanlığını Antalya’da başlatan kişidir.

Bu öncülüğünü 2007 yılında Döşemealtı bölgesinde lüks konut, villa pazarlaması yaparak devam ettirmiştir ve bugün bölgede en fazla lüks villa satan kişidir.

Son 2 yıldır da kendi deneyimli ekibiyle tam kapsamlı bir şekilde villa sitesi projelerini pazarlamaktadır. Ayrıca bu bağlamda Lara kıyı bandındaki bir çok lüks daire ve villaların pazarlamasını da yapmaktadır.

Uzun süredir düzenli bir şekilde RE/MAX Türkiye’nin en başarılı gayrimenkul danışmanları listesinde yer almaktadır. En son RE/MAX 5. Bölge birincisi olmuştur.

EGİTİM VE SERTİFİKALAR

gökhan üçgüN

YORUMLAR

Yorumlarınız ve Görüşleriniz bizim için önemli

Çağlayan Mahallesi'nde yaklaşık 8 aydır satmak için çaba harcadığımız dairemizi Gökhan Bey ile tanıştıktan çok kısa bir süre sonra istediğimiz fiyata sattık. Gökhan Bey, bu işin nasıl yapılması gerektiğinin bir örneği; gerek profesyonelliği, gerek samimiyeti ile. Bilgi ve tecrübesi, meslektaşları için örnek olucak seviyede. Kendisine yardımları ve danışmanlığı için çok teşekkür ederim.
Sn. Eren Paylan
İşinin ehli, güvenilir ve düzgün hizmet sunan bir danışman arıyorsanız bence Gökhan Bey tam aradığınız insan. Pamfilya Sitesi'ndeki evimin satışında gerçekten çok başarılı hizmette bulundu. Kendisine teşekkür ederim. Başarılar.
Sn. Sinan Özkoçer
Antalya Palmcity'deki evimi, yaşadığım İzmir'den Gökhan Üçgün'ün yardımıyla güvenle sattım. Evin kiralanması, tadilatı, satış zamanlamasının ve doğru fiyatın belirlenmesi, alıcıya da aynı anda güven vermesiyle kaliteli hizmet aldım. Çok teşekkür ederim.
Sn. Bülent Mazacıoğlu
Gayrimenkul Danışmanı nasıl olmalıdır diye merak eden varsa Gökhan Üçgün'ü tanımasını öneririm, bu işe yönelik bütün önyargılarımı yıktığı için, ancak birinci derece yakınlarımdan görebileceğim samimiyet ve yardımları için sonsuz teşekkürler.
Sn. Kayhan Bozkurt
Antalya palmiye konaklarında evim vardı satmak için Gökhan beyle temas kurdum ve 1 hafta içinde evimi sattı kendisine çok teşekkür ederim ve dürüstlüğü işi bilmesi ile dört dörtlük bir gayrimenkul danışmanı tekrar çok çok teşekkür ediyorum.
Sn. Ali Işıldar
Aldığım profesyonel hizmetten çok memnun kaldım... Gökhan Üçgün Bey'e çok teşekkür ederim.
Sn. Esra Hanım
Merhabalar, Antalya Palm City'de ev bakmaya gittiğimizde özellikle sitenin özellikleri daha da önemlisi emlakçımız Gökhan Bey'in ilgisi sayesinde buradan bir villa sahibi olduk. Kendisine davranışlarından ve gerçekten siteyi güzel tanıtmasından, olaya sadece satıcı gibi davranmayıp herşeyi gerçeği ile anlattığı için çok teşekkür ederim ki ben daha önceki tecrübelerimden dolayı emlakçıları sevmememe rağmen bu görüşümde değişti, tekrar teşekkürler.
Sn. Cem Kavala
Ev almak güzel ama bu süreci hep zor olarak bilirdik.Yaklaşık bir yıldır Döşemealtı'nda ev aradık. İyi bir danışman olduğunu duyduğumuz Gökhan Bey bize bu konuda tam anlamıyla yardımcı oldu. Hem süreç çok kolay işledi hem de profesyonel bir insanla çalışmanın nasıl olduğunu anlamış olduk. Çok teşekkür ederiz.
Sn. Duygu Aksoy
Yaklaşık 8 yıl önce İstanbul'dan Antalya'ya taşınma sürecimizde kendisini tanıma fırsatımız oldu, bir kaç hafta öncede evimizin satışı sürecinde tekrar iletişime geçtik, Her zaman olduğu gibi samimiyeti, dürüstlüğü ve açık iletişimiyle bize ve alıcıya destek oldu, günün sonunda her iki taraf içinde huzurlu ve güvenli bir şekilde süreci tamamlamış olduk, sonrasında yeni ev arayışımızda da desteğini esirgemedi, bir gayrimenkul danışmanından öte dost arkadaş olarak iletişim kurabileceğiniz bir isim GÖKHAN ÜÇGÜN, teşekkürler.
Sn. Kayhan Bozkurt
Döşemealtı bölgesinde geniş arsası olan villa arıyordum. Çok şanslıydım, Gökhan bey gibi işini çok iyi yapan profesyonel, dürüst, emlak konusunda işinin ehli bir gayrimenkul danışmanı ile çalıştım. Satışın her aşamasında ve sonrasında destekleri için çok teşekkür ediyorum.
Sn. Murat Dündar

Gökhan Üçgün

Gayrimenkul Danışmanı

Şirinyalı mahallesi İsmet Gökşen caddes 1497 sok. Çörtler apt. no: 1/ 6 Lara Muratpaşa Antalya

 

İletişim

İletişime geçmek için formu doldurun


Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak
Translate