Aksu Satılık Villa Piyasası

  • 3 sene önce
  • 1

Aksu emlak piyasası müstakil satılık villalar ile Antalya’da ön plana çıkıyor. Antalya merkeze 18 km uzaklıkta bulunan Aksu 2009 yılında Pınarlı, Yurtpınar, Çalkaya ve Aksu’nun birleşmesiyle İlçe statüsüne kavuştu. 2014 yılında Karaöz’ün de eklenmesi ile 35 mahalleye ve 70.000 civarı nüfusa ulaştı.

Aksu’da Yaşam

Aksu deniz kıyısı sayesinde pek çok turistik tesise sahip. Ayrıca pek çok sebze ve meyvenin üretildiği önemli bir sera merkezi. Ayrıca Kurşunlu Şelalesi, Perge Antik Kenti, Ağalar Camii gibi doğal ve tarihi güzelliklere sahip. Antalya şehir merkezine kolay ulaşılır mesafede olması sayesinde denize yakın, büyük şehir olanaklarına yakın ancak şehir kargaşasından uzak yaşamak isteyenler için ideal yaşam olanakları sunuyor.

Aksu Satılık Villaların Özellikleri

Aksu’da site içinde ya da tek başına müstakil satılık lüks villalar mevcut. Denize ve plaja yakın, site içinde ya da müstakil villa arayanlar için güzel seçenekler mevcut. Uygun fiyatlı küçük villalar yazlık olarak kullanılıyor. Dört mevsim yaşamaya uygun lüks villalar pek çok teknolojik ve sosyal imkan sunuyor.

Lara Hill Villaları

Lüks site villalarına örnek olarak verebileceğimiz bölgenin en büyük villa sitesi Lara Hill toplam 140 dönüm arazi üzerinde 3 farklı tipte 95 villa içermekte. Müstakil havuz ve bahçeler bu villaları ön plana çıkartmakta. Her villa ortalama 1000 m2 bahçe içinde yer alıyor. Kapalı otopark mevcut. Sitede tenis kortları, basketbol sahaları, futbol sahası, yürüyüş yolları, genel yüzme havuzu ve sosyal tesisler ortak kullanıma açık. Bölgede Lara Hill dışındaki siteler küçük villa sitelerinden oluşmaktadır.

Flora Garden Villaları

Flora Garden Evleri olarak adlandırılan müstakil villalar 16 adettir. Sikas, muz, kumkat ve portakal ağaçları arasında yer alıyor. Radye temelli evlerde ısı ve ses yalıtımı, yerden ısıtma, villaya özel klima sistemi mevcut. Müstakil yüzme havuzu ve kapalı otopark var.

Müstakil Lüks Villalar

Müstakil lüks villalar çeşitli mimari özellikler içerebiliyor. Bu evler geniş arazi içinde, limon ve portakal gibi meyve ağaçları içinde olabiliyor. Yüzme havuzu, kapalı otopark, havuz, hamam gibi imkanlara sahip oluyorlar.

Aksu Satılık Villa Fiyatları

Antalya Aksu Satılık Villa Fiyatları
Antalya’da lüks konut almak ya da satmak için Gökhan Üçgün ile iletişime geçebilirsiniz.

Aksu’da satılık lüks villa fiyatları 2 milyon liradan başlıyor, 10 milyon liraya kadar çıkıyor. Villaların fiyatları bahçe büyüklüğü, villa büyüklüğü, havuz, kapalı otopark, yakın çevrenin özellikleri, villada kullanılan malzemeler ve teknolojiye göre değişebiliyor. 

İlginizi çekebilir : Antalya Döşemealtı’nda satılık lüks villalar

Tartışmaya Katıl

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak
Translate