Antalya Döşemealtı Lüks Konutlarının 3 Özelliği

  • 3 sene önce
  • 1
antalya-emlak

Son yıllarda yeni konut projeleri ile Antalya Döşemealtı’nda lüks konut arayanların yeni gözdesi haline gelen Döşemealtı’nda yaşamanın pek çok avantajı mevcuttur. Hem şehrin gürültüsünden kaçmayı sağlayan hem de lüks konut projelerine ev sahipliği yapan Döşemealtı’nda yaşam hakkında merak ettiklerinizi bu metni okuyarak öğrenebilirsiniz.

Döşemealtı’ndaki Lüks Evlerin Temel Özellikleri

Döşemeatı satılık villa fiyatları herkesin ulaşabileceği rakamlar değil ne yazık ki. Bir rüya evinin tanımı, farklı insanlar için farklı olacaktır. Bir rüya evi cömert ve lüks kılan, özellikleridir – ister iç mekanlar, tesisler veya olanaklar olsun. Günümüzde Döşemealtı’ndaki birçok lüks daire, hayalinizdeki evi özel kılan seçkin özelliklere sahiptir. Evin tasarım lüksünün yanı sıra dış mekanlardaki olanaklar ve sosyal faaliyetler imkanları bakımından da Döşemealtı, yüksek bir yaşam kalitesi fırsatı sunar. Aşağıda Döşemealtı’ndaki lüks konutların 3 temel özelliğini sıraladık.

Ev Dekorasyonu

Uluslararası mimarilerden, ünlü yapılardan ve trend dekor tarzlarından esinlenen lüks iç mekanlar, lüks evleri farklı kılar. Doğru yerlere yerleştirilmiş sanat köşeleri, yuvarlak köşeler, taç pervazlar ve kemerler lüks evinize yeni bir dokunuş katabilir.

Lüks ile birlikte iç ve dış alanlar da genişler. Bu nedenle, Döşemealtı’ndaki lüks konutlar, geniş odalar, açık görüş alanları, balkonlu çim alanlar ve daha fazlasını içermektedir. Tüm bu ev planları, tüm evin iç mekanına modern bir görünüm verecek şekilde özenle tasarlanmış ve üretilmiştir.

Akıllı Ev Özellikleri

Döşemealtı’nda bulunan lüks konutların birçoğu telefonlardaki uygulama aracılığıyla erişilebilen bir güvenlik sistemi, hareket sensörü aydınlatması, zaman ayarlı ışıklar, güneş ışığında çalışan perdeler, akıllı termostat ve daha fazlası gibi akıllı özelliklerle tasarlanmıştır. Bu özellikler bir lüks evden diğerine farklılık göstererek onu gerçek anlamda benzersiz kılar.

Ayrıca birinci sınıf cihazlara sahip geniş bir mutfak da bu odada geçirilen vaktin daha keyifli hale gelmesine aracılık eder. Üst düzey mutfaklara sahip lüks dairelerde çift fırın, ısıtma çekmeceleri, ada lavabosu ve daha fazlası bulunur. Tüm bu özellikler tipik bir mutfakta kolayca görülmez.

Teknolojik özelliklere ek olarak lüks konutun sahip olabileceği bir başka ayrıntı da bir spor salonudur. Evde egzersiz odası olan bu evler, spor salonuna gidenlerin evden hiç çıkmadan egzersiz yapmalarını kolaylaştırır. Ortalama bir ev sahibinin evde spor salonuna sahip olması alışılmadık bir durum olmasa da lüks konutlarda bulunan spor salonları sayesinde daha zinde ve sağlıklı olabilirsiniz.

Lüks Tesis Olanakları

Lüks evler size büyülü ve tatil hayatı sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, birçok lüks daire lüks olanaklarla birlikte gelir. Bunlardan bazıları spor salonu, sonsuzluk havuzu, mini tiyatrolar, oturma alanları, yürüyüş parkurları, çocuklar için güvenli oyun alanı ve daha fazlasını içerir.

Antalya’daki lüks konutların sunduğu bir diğer avantaj ise güvenliktir. Döşemealtı’ndaki birçok lüks daire, yerleşik güvenlik özelliklerine sahiptir. Bu güvenlik özellikleri, lüks evleri diğerlerinden ayıran en önemli faktörlerden biridir. Evinizi istenmeyen dikkat ve hırsızlık eylemlerinden korumak için evlerde akıllı kilitler, CCTV kameralar, yangın, sel veya hırsızlık için güvenlik alarmları bulunur. Ev güvenlik sistemlerinin yanı sıra bu lüks dairelerde mülk güvenlik görevlileri de yer alır.

İşten eve huzurlu bir ortama gelmekten daha iyi bir şey olamaz. Döşemealtı’ndaki lüks konutlar, çevrenin gerçeküstü bir görüntüsünü sağlayan açık alanlar ve büyük balkonlarla tasarlanmıştır. Denizi seyrederken zihninizi sakinleştirirken ufuk çizgisine bakmanın tadını çıkarabilir veya biraz temiz hava soluyabilirsiniz. Antalya’da lüks konutları ev sahiplerine ulaştırmasıyla bilinen Gökhan Üçgün, Döşemealtı’ndaki lüks evlere ulaşmanız için de gayrimenkul danışmanlığı yapar.

Tartışmaya Katıl

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak
Translate