Antalya Kepez Satılık Villa Piyasası

  • 3 sene önce
  • 1

Kepez Antalya’nın 5 merkez ilçesinden biridir. Kepez’de yazlar sıcak, kışlar ılıman geçiyor. Düden Şelalesi, Kent Ormanı, Vakıf Zeytinliği, Hayvanat Bahçesi ve Kapalı Mısır Çarşısı ile Antalya’nın gözde bölgelerinden biri olarak ön plana çıkmakta. 1994 yılında Belediye kurulduktan sonra Kepez’deki gayrimenkuller değerlenmeye başladı. Kepez’de satılık villalar konusunda en çok Duacı bölgesi talep görmekte. Şehrin kalabalığından uzak ancak ulaşımı rahat olan bu bölge doğa ile iç içe yaşamak isteyenler tarafından tercih ediyor.

Kepez Satılık Villaların Özellikleri

Kepezdeki satılık lüks villalar genelde geniş bahçeler içinde müstakil dubleks yapılardır. Özel yüzme havuzu, kapalı otopark pek çok villada var. Bahçelerdeki çam, elma, portakal, limon, nar ağaçları farklı mevsimlerde farklı güzellikler katıyor. Duacı Mahallesi satılık villalar konusunda ön plana çıkıyor. Kepez’de yer alan villaların en yaygın özelliği doğa ile iç içe olması olarak bilinir. Kepez doğanın içerisinde, huzur içinde yaşanılan bir ortam sunuyor.

Kepez Satılık Villa Fiyatları

Kepez’de satılık lüks villa fiyatları 2 milyon liradan başlıyor, 10-15 milyon liraya kadar çıkabiliyor. Villanın fiyatı bahçe büyüklüğü, villa büyüklüğü, havuz, kapalı otopark, yakın çevrenin özellikleri, villada kullanılan malzemeler ve teknolojiye göre değişebiliyor.

Kepez Duacı Satılık Villa

Kepez’de villa almak ya da satmak için Gökhan Üçgün ile iletişime geçebilirsiniz.

Örnek olarak 3 oda,1 salon, 2 banyolu 2500 m2 arsa üzerine kurulu, yüzme havuzlu, üstü kapalı otoparklı, bahçesinde yıllanmış çınar ve meyve ağaçları olan, otomatik kumandalı otoparklı, 70 m2 ayrı müştemilatlı 200 m2 dubleks villa 3.600.000 liradan satılıktır.

İlginizi çekebilir : Antalya Döşemealtı’nda satılık lüks villalar

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak
Arama
Fiyat Aralığı Kimden Kime
Translate