Döşemealtı Satılık Villa Piyasası

  • 3 sene önce
  • 1

Antalya’da konut satışları oldukça hareketli durumda. Antalya’da her ay yaklaşık olarak 5.000 adet konut satışı gerçekleşiyor. Antalya’da geçtiğimiz son üç yıllık dönem içerisinde yıllık olarak yaklaşık 55.000 konut satışı gerçekleşti. Döşemealtı villaları Antalya’nın en çok ilgi gören konut türleri arasında yer alıyor.

Döşemealtı’ndaki satılık villalara ilgi özellikle 2010 yılından sonra sürekli attı. Bu artış Google’da yapılan aramalarda da görülüyor. 2018, 2019 ve 2020 yıllarında talep sürekli arttı. 2021 yılında da talep yükselerek devam ediyor.

Döşemealtı’nda Yaşam

Döşemealtı serin iklimi ile Antalya’da dört mevsim yaşamak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Antalya, ülkemizin önde gelen tatil bölgeleri arasında yer alıyor. Döşemealtı ise hem şehir merkezine yakın konumu, hem de sakin ortamı ile cazip. Villa bölgelerinde yüzyıllık zeytin ağaçlarına, tarçın ağaçlarına, çok çeşitli meyve ağaçlarına denk gelebiliyorsunuz. Bu ortamda yaşamak, yürüyüş yapmak ayrıcalıklı bir mutluluk sağlıyor. Döşemealtı kavurucu sıcaklarda Antalya’dan yaklaşık 5 derece daha serin olduğu ve nem oranı da düşük olduğu için dört mevsim keyifli bir yaşam sunuyor. Pek çok sitede seçkin aileler yıl boyu sürekli olarak ikamet ediyor. Toplum Koleji (ICCA Uluslararası Okulu ve Kreşi) bölgede yaşayan pek çok ailenin tercihi. Özel Antalya Uluslararası Üniversitesi ve Konyaaltı Plajı’na 14 kilometre yakınlıkta olması bir diğer avantajı.

Döşemealtı Satılık Villa Özellikleri

Döşemealtı villaları pek çok teknolojik özellik sunuyor.

Döşemealtı’ndaki satılık villalar pek çok üst düzey özellik sunuyor. Özel güvenlik girişi, kamera güvenlik sistemleri, radye temel, sessiz atık su tesisatı, villanın tüm elektriğini karşılayan jeneratör, birden çok araç için otopark, şömine, kış bahçesi, mutfak terası, havuz, jakuzi, VRV ısıtma ve soğutma sistemleri, yerden ısıtma sistemleri, yangın ve hırsız alarmları, özel peyzaj, yüksek tavan, geniş salon alanı gibi özellikler pek çok villada bulunuyor. Pek çok villa geniş arsa payına ya da büyük bahçeye sahip. Villa siteleri fitness merkezi, squash salonu, pilates salonu, tenis kortu, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, sauna, fin hamamı gibi özellikleri site sakinlerine sunabiliyor.

Döşemealtı Satılık Villa Fiyatları

Döşemealtı’ndaki villaların fiyatları oldukça değişken durumda. Villaların fiyatları, sunmuş olduğu özelliklere göre doğru orantıda bir değişim gösteriyor. Villanın fiyatının öncelikli belirleyicileri arasında villanın büyüklüğü geliyor. Villanın büyüklüğünü oda sayısı ve bahçe genişliği gibi özellikler takip ediyor. Bu geniş fiyat yelpazesinin çok önemli bir avantajı var. Aradığınız büyüklükte ve özelliklerde villayı Döşemealtı’nda bulabilirsiniz.

Villa fiyatları yapı ve bahçe büyüklüğüne göre değişiyor.

Döşemealtı Satılık Villa Fiyatlarından Örnekler

  • Altınkale’de Pamfilya Konakları 2’de çift villa tek villaya dönüştürülerek muhteşem tasarlanmış 10+1 700 m² dubleks villa 8.250.000 ₺
  • Yeşilbayır’da bağımsız tam müstakil 4+2 373m² dubleks 3.450.000 ₺
  • Altınkale’de lüks villa sitesi Palm City’de önü açık satılık 2.kat 2+1 daire 950.000 ₺
  • Altınkale’de Palm City’de 4+1 Laguna residence 2.300.000 ₺
  • Yeşilbayır’da 940 m2 arsa içinde ormana cephe tam bağımsız 450 m2 dubleks 6.450.000 ₺
  • Yeşilbayır’da 1.000 m2 arsa içinde tam müstakil 650 m2 dubleks (+bodrum) 7.000.000 ₺
  • Yeşilbayır’da 635 m2 büyüklükte dubleks (+bodrum) sıfır taş villa 4.500.000 TL
  • Döşemealtı’na çok yakın Duacı’da 2.500 m2 arsa içinde 200 m2 dubleks villa 3.600.000 TL

Antalya Döşemealtı satılık villa ilanlarını inceleyerek aradığınız villayı bulabilirsiniz.

Döşemealtı’nda lüks konut almak ya da satmak için Gökhan Üçgün ile iletişime geçebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak
Arama
Fiyat Aralığı Kimden Kime
Translate