Antalya Lara Bölgesindekindeki Potansiyeli Keşfedin

  • 3 sene önce
  • 1
antalya-emlak

Antalya’nın en gözde yerlerinden biri olan Lara, aktif yaşamı, harika plajları ve sosyal aktiviteleri sayesinde tatilcilerin en sık tercih ettiği beldelerden biri olmasının yanı sıra çeşitli lüks konutlara sahip olmasıyla Antalya’da lüks konut arayanların da gözdelerinden biridir. Gezilecek pek çok yeri ve harika plajları olan Lara’daki lüks konutların özelliklerini sizin için bu metinde sıraladık.

Lara’daki Lüks Konutların Özellikleri

Antalya’da lüks konut arayanlar muhakkak Antalya Lara bölgesini de araştırmıştır. Buradaki lüks konutların özellliklerine geçmeden önce genel özelliklerinden bahsetmekte fayda vardır. Havaalanından yalnızca 15 km uzaklıkta bulunan Lara, oldukça merkezi bir konuma sahiptir. Uzun plajlara ve pek çok yeşil alana sahiptir ve bu sebeple birçok doğa sporunun yapılmasını teşvik eder. Lara’da sosyal hayat da oldukça zengindir. Restoran ve kafeler, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar.

Lara’daki lüks konutların özellikleri oldukça fazladır ve her biri ev sahibinin evde geçirdiği vakti olabildiğince eğlenceli ve konforlu kılmak içindir. Bu özellikler arasında geniş iç ve dış mekanlar, modern ekipmanlarla dolu mutfak, asansör, yüzme havuzu, otopark, Türk hamamı, geniş giyinme odaları, panjur, amerikan mutfak, balkon ve ekstra odalar yer alır.

Lüks bir ev, sadece iyi döşenmiş bir ev değildir. Lüks bir ev, sahip olduğu özellikler sayesinde ev sahibine konforu doruklarda yaşatır. Antalya’daki lüks evlerin de temelde amacı tam olarak budur.

Lara Bölgesinde Yapılacaklar

Tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği Lara bölgesinde yapılabilecek pek çok aktivite ve gezilebilecek birçok mekan mevcuttur. Gezilebilecek mekanlar arasında Altınkum Plajı, Düden Şelalesi, Perge Antik Kenti ve Tarihi Çekirdek Kenti, en çok dikkat çekenler arasındadır.

Lara Plajı olarak da bilinen Altınkum Plajı’nın yanı sıra Lara’da Mai Tai Beach Club, Seven Beach ve Zuga Beach gibi başka plajlar da mevcuttur. Sahil şeridinin uzun olması sebebiyle Lara’da su sporları oldukça yaygındır. Bu plajlar, Beach Club özelliğine sahip olduğundan denize girme konforunuzu da artırır. Ayrıca bu plajlardaki jet ski, parasailing, waterski, banana ve daha bir çok eğlenceli su sporları sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca 2 km uzunluğundaki Lara Plajı’nın arkasında yer alan orman, kamp veya piknik alanı olarak da kullanılmaktadır. Burada da eğlenceli vakit geçirmeniz ve aileniz veya arkadaşlarınızla beraber aktivitelere katılmanız mümkündür. 

Lara’da gezilecek yerlerin çok olmasının yanı sıra gece hayatı da oldukça zengindir. Bu bölgede pek çok popüler bar ve mekan yer almaktadır ve bu sebeple sosyal faaliyetler bakımından da Lara’da yaşamanın çeşitli avantajları vardır.

Lara bölgesinde yapılabilecek pek çok aktivitenin varlığından bahsettik. Bu da Lara’daki lüks konutları daha değerli kılmaktadır. Antalya’daki lüks konutlar yüksek kaliteli olmasının yanı sıra normal evlerden daha büyük olması, bir ailenin her bir üyesinin kendi alanına sahip olmasını sağlar. Ortak alanlar da geniş mutfaklar, oturma odaları ve oyun odaları ile daha büyük ölçekte olur. Sahip olduğu diğer özellikleri de hesaba katarsak Lara’daki lüks konutlarda yaşamak, hem konut içi hem de dışı pek çok avantaj sağlar.

Gayrimenkul danışmanı Gökhan Üçgün, senelerdir Antalya’da lüks evler için danışmanlık yapmasının vermiş olduğu deneyimle Lara’daki lüks konutlardan birine sahip olmak isteyenleri hayallerindeki eve kavuşturur. Lüks ev alırken planladığınız tüm özellikleri tek bir evde bulmak oldukça güçtür ancak Gökhan Üçgün sayesinde en uygun konutu satın alabilirsiniz. Uygun konutu bulmasının yanı sıra satış işlemi tamamlanana kadar müşterileriyle iletişimi kesmeyen Gökhan Üçgün, Antalya’da lüks konut arayanların ilk başvurduğu gayrimenkul danışmanlarından biridir.

Tartışmaya Katıl

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak
Translate